תיקון שערים אוטומטיים, מה חשוב לכם לדעת

שער שפועל באופן אוטומטי הוא מכשיר חשוב אבל הוא בסופו של דבר – מכשיר כמו כל מכשיר אחר. גם מכשיר או מתקן שפועל היום באופן תקין לחלוטין עשוי להתקלקל מחר (או בעוד חודש, או בעוד שנה). אומנם, מוצרים איכותיים מתקלקלים לעיתים יותר רחוקות מאשר מוצרים מאיכות ירודה ובכל זאת, שום דבר לא נשאר תקין לנצח. אם מותקן אצלכם שער אוטומטי מזה זמן מה, ייתכן שאתם רואים שלפעמים הוא אינו מתרומם כמו שצריך או שלפעמים הוא נתקע באמצע הדרך. אולי אתם שומעים לפעמים רעשים מוזרים וקולות שמעוררים אי נוחות או הרגשה שמשהו לא פועל נכון. על מנת למנוע תקלה שמסתבכת וכמובן כדי לחסוך הוצאות יותר גבוהות בעתיד, אל תהססו. פנו והזמינו שירות של תיקון שערים אוטומטיים. באזור הצפון, עומדת לרשותכם חברת אייל מערכות שנחשבת לשם דבר בקרב מגוון חברות ידועות וכן בקרב לקוחות פרטיים.

לא תמיד כדאי להחליף

חברת אייל מערכות יודעת לספק שירות מלא, בכל מה שקשור לשערים ולמחסומים חשמליים. שירות של ייעוץ, התקנה, החלפה ותיקונים. שירות של שדרוג או החלפת שלטים לשער חשמלי ואפילו חלפים ופתרונות להרכבה עצמית. כאשר לקוח פונה לחברה לא ממש מוכרת כדי לתקן שער כזה או אחר, הוא עשוי לקבל המלצה מהירה להחליף את השער הישן. לפעמים, זה יהיה צעד ראוי אבל בהחלט לא תמיד. חברה בעלת מוניטין כמו חברת אייל מערכות גאה בכך שהיא לעולם לא תציע לכם להיכנס להוצאות גבוהות, מבלי להעניק את כל המידע. כאשר השער באופן כללי במצב טוב וכאשר ניתן להתגבר על התקלה או הקלקול באופן שהשער יפעל היטב ולאורך זמן – ממש לא חייבים להחליף.

מקצועיות בתיקוני שערים

חברה בעלת מוניטין יודעת לבצע תיקונים מכל הסוגים, למגוון סוגי שערים ומחסומים. לחברה אנשי שירות וטכנאים שמכירים כל חלק במנועי השערים והללו יכולים להחזיר לכשירות גם מנועים די ישנים. טיפול באלקטרוניקה, בגלאי השער, טיפול שמנים, החלפת גלגלי שיניים, שיפוץ מקיף – את כל אלה ניתן לעשות. אגב, לפני שנכנסים לתיקונים ולהוצאות, לפעמים מתברר בכלל שכל הבעיה היא לא בשער אלא בשלט. החלפה של סוללות או לפעמים החלפה של שלט לשער חשמלי יכולים לפתור לכם את הבעיה – מהר, קל, זול ופשוט.

לקריאה נוספת:

שערים חשמליים

מחסומים חשמליים

שערים חשמליים לבית, בעיצוב יוצא מן הכלל

איך בוחרים שערים לבית – טיפים חשובים

שערים אוטומטיים בצפון – זוהי הקדמה

 

ליצירת קשר

ליצירת קשר

חייגו:
 054-4272002/04-9985856
eyalgate@zahav.net.il

או מלאו את פרטיכם בטופס הבא ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן