שערים חשמליים לבית, בעיצוב יוצא מן הכלל

את החניה או את החצר הפרטית של הבית לא ניתן להקיף בגדר. את החניה או את החצר שומרים באמצעות התקנה של שער חשמלי מודרני ויפה. מגוון האפשרויות לבחירה עצום ולצורך הנוחות – את המכלול הרחב של שערים חשמליים ניתן לחלק לשניים. מצד אחד, ישנם אותם שערים שמותקנים במפעלי תעשייה או במבני מסחר. מצד שני, ישנם שערים חשמליים לבית. גם אם המנגנון המכני של שערים משני הסוגים יכול להיות דומה, לפעמים אפילו זהה, הרי חייב להיות שוני מהותי מבחינה עיצובית. שערים לבתים יהיו כמעט ללא יוצא מן הכלל דגמים יותר מעודנים, יותר מעוצבים, הרבה יותר יפים.

שערים חשמליים לבית יופי של קדמה

חברה מתמחה, כדוגמת חברת אייל המערכות המתמחה בהתקנת מגוון רחב של שערים ומחסומים חשמליים, גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות מוסדיים, מציעה מגוון רחב מאוד של שערים מעוצבים. בין היתר, ניתן למצוא מחסום חניה חשמלי בשילובי זכוכית. ניתן למצוא מחסומים המשולבים עם פאנלים ושלל דוגמאות. ואת השליטה בשערים השונים ניתן לבצע על ידי שימוש במיטב הטכנולוגיות. השערים לבית יכולים לפעול על בסיס מכשיר סלולרי, בשילוב קודן, אינטרקום או אפליקציה. זה מה שנקרא יופי של קדמה.

שערים שמשמשים לתעשייה או למפעלים, דומים במקרים רבים למעין כלוב מוסע, סורגים שנפתחים ונסגרים לפי הצורך. עבור בתים פרטיים, שערים מסוג זה יורידו את ערך העיצוב ולכן הם אינם מקובלים כלל. השערים המקובלים כיום יותקנו בהתאמה לעיצובו של הבית, להשגת נראות יוצאת מן הכלל. ניתן לבחור שילובי צבעים מרהיבים וגם הפעלת השער תהיה אסתטית – הפעלה שקטה, אפילו חרישית (ללא טרטורים ורעשים מיותרים). יש בנמצא שערים בגדלים סטנדרטיים אך גם ניתן להזמין פתרונות בגדלים חריגים, בשילוב כנפיים, מסילות נסתרות, שערים בפתיחה עילית (שערי הרמה) ועוד.

התמחות בהתקנה ותחזוקה

לקוחות פרטיים, בעלי בתים וגם ועדי בתים המייצגים דיירים של בתים משותפים, יכולים למצוא פתרונות מדף וגם פתרונות מעוצבים יותר. אך מלבד המגוון והאסתטיקה, חשוב כי החברה המתקינה תדע לבצע את מלאכת ההתקנה ביעילות, במקצועיות ובאדיבות. התקנת שערים חשמליים שמבוצעת כהלכה מאפשרת תפעול של השער לאורך זמן עם מינימום בעיות ותקלות. כאשר מקפידים על תחזוקה מיטבית וכאשר ניתן להזמין שירות במקרה הצורך, מורידים מעל הכתפיים תקלות ואי נוחות.

לקריאה נוספת:

שערים חשמליים

מחסומים חשמליים

איך בוחרים שערים לבית – טיפים חשובים

שערים אוטומטיים בצפון – זוהי הקדמה

תיקון שערים אוטומטיים, מה חשוב לכם לדעת

ליצירת קשר

ליצירת קשר

חייגו:
 054-4272002/04-9985856
eyalgate@zahav.net.il

או מלאו את פרטיכם בטופס הבא ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן