איך בוחרים שערים חשמליים לבית – זוהי הקדמה

ככל שהשנים עוברות, כך הרבה יותר דברים שפעם פעלו באופן ידני פועלים כיום באופן אוטומטי. מחשבים וגלאים שונים בהחלט לוקחים חלק בכך וכן צ'יפים וטכנולוגיות נוספות לזיהוי מרחוק. יש כבר קופות אוטומטיות ושואבי אבק אוטומטיים בכל פינה וכן גם שערים מכל הסוגים, שערים שמוצעים כיום בליווי מנגנון תפעול אוטומטי. אם אתם מתגוררים באזור הצפון או ששם נמצא העסק שלכם, תוכלו לבחור שערים אוטומטיים בצפון שיתאימו בדיוק לצורכיכם. יש שערים שיתאימו לחניונים ויש כאלה שיותאמו למרכזי קניות. יש שערים לבתים משותפים או לבתים צמודי קרקע, למחסנים ולעוד מגוון יישומים ומבנים.

אוטומציה למוסכים באזור הצפון

גם למוסכים בכל אזור הצפון הגיעה האוטומציה ותיקון כלי הרכב נעשה תוך שימוש במחשבים ודיאגנוסטיקה מתקדמת. אין ספק כי את מקום הדלתות הישנות של פעם תפסו הדלתות האוטומטיות. שער או דלת מוסך אוטומטית באזור הצפון למעשה לא חייבים להיות אך ורק שערים לבתי עסק שבהם מתקנים מכוניות או אופנועים, משאיות או אוטובוסים. כדאי להעיר שגם חניות פרטיות, בבתים פרטיים, נקראים לפעמים בשם מוסך וגם שם – שערים אוטומטיים ומעוצבים הפכו לסטנדרט מבוקש.

פתחו את השער, גם באפליקציה

כאשר נכתב השיר הוותיק (לפני לא מעט שנים) "פתחו את השער, פתחוהו רחב" איש לא הכיר עדיין את הטכנולוגיה של השערים האוטומטיים והמודרניים שזמינים כיום בכל פינה. הקדמה, בתחום זה, שועטת במהירות קדימה, כאשר שער שניתן לפתוח בעזרת אינטרקום מרוחק כבר איננו הדבר החדש ביותר. אם מזמינים שערים אוטומטיים בצפון ורוצים ליהנות משיא הקדמה, כדאי להקפיד על כך כי תהיה מערכת פתיחה שפועלת על בסיס סלולר או אפליקציה. בשביל מה להסתפק בשער עם קודן, למשל, כאשר מערכת פתיחה סלולרית ונוחה מאוד הפכה לזמינה? ויש גם אפשרות לשימוש בפתיחה וסגירה של שער על ידי אפליקציה מתקדמת, פשוטה לשימוש.

חברת אייל מערכות הפועלת בכל אזור הצפון, מספקת שירות בכל הקשור לשערים אוטומטיים, מכל סוגים. שערים לפרטיים ולבתי עסק. שערים למפעלים, למחסנים, לשמורות. שערים שנעים על גבי מסילה או שערים מודרניים שפועלים גם ללא צורך במסילה שצוברת אבק ולכלוך. ניתן להזמין מגוון פתרונות מעוצבים, במחירים הוגנים ואספקה מהירה. ניתן גם שירות תחזוקה, מכירת חלפים, פתרונות יד שניה משופצים ופתרונות חדשים.

לקריאה נוספת:

שערים חשמליים

מחסומים חשמליים

שערים חשמליים לבית, בעיצוב יוצא מן הכלל

איך בוחרים שערים לבית – טיפים חשובים

תיקון שערים אוטומטיים, מה חשוב לכם לדעת

ליצירת קשר

ליצירת קשר

חייגו:
 054-4272002/04-9985856
eyalgate@zahav.net.il

או מלאו את פרטיכם בטופס הבא ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן