מחסומים חשמליים

כדי למנוע גישה חופשית לאתר כזה או אחר או כדי לבצע בקרה על הנכנסים למקום פרטי לא מספיק להקים גדר או להציב שלטים כגון "הכניסה אסורה" או "הכניסה למורשים בלבד". על מנת למנוע גישה חופשית, למשל בכניסה לשטח חקלאי, למוסד פרטי, לחניה של בניין, למגרשי חניה, למפעלים ולאתרים רבים אחרים, יש צורך במחסום. מחסומים חשמליים שניתן להפעיל מרחוק מאפשרים לבצע בקרה ופיקוח על הנכנסים (ולפעמים גם על היוצאים). מחסומים חיוניים באתרים לוגיסטיים, במקומות של פריקה וטעינה, במקומות עבודה, בפארקים ציבוריים ובאתרים רבים נוספים.

פולשים לכם לחניה? יש פתרון מחסומים חשמליים

ביישובים רבים בארץ קיימת מצוקת חניה ידועה. העובדה הזאת הביאה לכך כי אפילו אנשים שיש להם חניה פרטית מגלים שיש מי שמזלזל ברכושם ופולש להם לתוך החניה. כמובן שבמקרים כאלה ניתן לפנות לרשויות, אבל זה ממש לא פתרון קבוע ובוודאי שזה לא מונע את עוגמת הנפש שחוזרת פעם אחר פעם. אז מה עושים? ניתן לפתרון את הבעיה אחת ולתמיד, בעזרת אותו מנגנון חשמלי שנמצא בשימוש גם בהרבה מאוד חניונים בתשלום. הפתרון הזה הינו שילוב בין מחסום לבין מנוע. אלה הם מחסומים שנקראים מחסומי זרוע לחניה והם פשוטים מאוד לתפעול אבל גם עושים את העבודה. אחרי שמתקינים מחסום שכזה נפתר הקושי – אף אחד כבר לא יכול לפלוש לכם לחניה. אין פלא שוועדי בתים רבים כבר בחרו לפנות לחברה אמינה המתקינה שערים ומחסומים.

מחסומים ושערים מתרוממים או מרחפים

מחסומים נחוצים, כמובן, לא רק עבור בתים משותפים, כאמצעי למנוע חניה של זרים ואנשים לא מורשים. מחסומים ושערים חשמליים נועדו למנוע כניסת כלי רכב לשטחי אחסנה, למחסנים במפעלים, לאזורים לוגיסטיים, למגרשי חניה של רכב כבד וכיוצא בזה. המחסומים והשערים מותקנים לצד מוסדות ציבור, במגדלי משרדים ובקניונים. יש מחסומי זרוע שאותם הזכרנו ויש גם שערי הרמה ומחסומים ונפתחים ונסגרים בהחלקה, על גבי מסילה או אפילו במנגנון מרחף ובתנועה אלגנטית ושקטה.

התקנה, תיקון ותחזוקה

חברת אייל מערכות משווקת, מייצרת ומתקינה מגוון שערים חשמליים ומחסומים חשמליים. ניתן להזמין שערים ומחסומים סטנדרטיים וכן פתרונות ייחודיים מבחינת מפרט, צורה וגודל. נוסף על ההתקנה, מבצעים גם מכירה של ציוד נלווה ואף מציעים שירותי תיקון ותחזוקה. תיקון שערים חשמליים שמבוצע באופן מקצועי, אדיב ואחראי.

לקריאה נוספת:

שערים חשמליים

שערים חשמליים לבית, בעיצוב יוצא מן הכלל

איך בוחרים שערים לבית – טיפים חשובים

שערים אוטומטיים בצפון – זוהי הקדמה

תיקון שערים אוטומטיים, מה חשוב לכם לדעת

ליצירת קשר

ליצירת קשר

חייגו:
 054-4272002/04-9985856
eyalgate@zahav.net.il

או מלאו את פרטיכם בטופס הבא ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן