איך בוחרים שערים חשמליים לבית – טיפים חשובים

על מנת לשמור על הרכוש וכדי למנוע גישוש של עיניים זרות ובולשות, נוהגים בעלי הבתים להקיף את הבית בגדר או בחומת לבנים מעוצבת. נוסף על כך, לאותה הגדר שנמצאת מסביב יש צורך להתקין גם שער לכניסה. ברוב המוחלט של המקרים, בפרט כאשר ישנה חניה, לא יותקן שער ידני פשוט. הפתרון שיועדף כמעט תמיד יהיה שערים חשמליים לבית. שערים נדרשים לחניה הפרטית כאשר לא מעט בתים משותפים דואגים גם הם להתקין שערים בכניסה לחניה המשותפת. אבל יש כל כך הרבה סוגים של שערים ולכן, לא פשוט לבחור. הטיפים שלהלן מובאים לנוחותכם.

אופן פעולת השער

דבר אחד שכדאי להיות ערים לו זה שיש שערים הפועלים במגוון של דרכי הפעלה ושליטה. יש הבדל מהותי למדי בין שער הפועל בתור שער הזזה לבין שער הפועל בפתיחה למעלה (שער מתרומם). ולא רק מנגנון הפתיחה והסגירה או סוג המנוע חשובים. מלבד העובדה הדי ברורה שיש לבחור שער שיש לו מנוע תקני וחזק, שימו לב גם לאופן הפעלת השער מבחינת המשתמש. ישנם שערים שיופעלו באמצעות לוח מקשים – קודן; שערים אחרים ניתן להפעיל גם בחיבור מרוחק לאינטרקום. כמו כן, שערים חדישים אפשר לתפעל גם על ידי מכשיר סלולרי או על ידי אפליקציה מתאימה.

עיצובי שערים

מלבד ההבדלים באופן התפעול של השער, יש גם הבדלים ניכרים בעיצובם של שערים שונים. החליטו מה אתם מעדיפים מבחינה אסתטית – האם שערים נגררים או אולי שערים בהרמה. שערים נגררים בדרך כלל יתאימו יותר כאשר קיים מרחב גדול והם פחות יתאימו אם קיימת חניה פרטית סגורה (אז עדיף שער או מחסום הרמה).

טיפ נוסף – שימו לב לעיצובים השונים של השערים, כאשר ישנם שערים העשויים מפח ויש גם שערי אלומיניום. יש שערים שבהם מקובעים פנלים ואף שערים שבהם מקובעים אלמנטים ייחודיים מזכוכית. על כן, כדאי לבחור שערים לבית רק לאחר שבוחנים כמה וכמה דגמים שונים (וכמובן ההתקנה תבוצע לאחר לקיחת מידות).

שירות ואחריות

מלבד שימת לב לאלמנטים העיצוביים של השערים, אין לבחור שער לבית או שער חשמלי לחניה לפני שבודקים מהם תנאי הרכישה ומהם תנאי השירות והאחריות. רכישה מחברה מובילה, שעוסקת בהתקנה, ייצור והובלה של שערים צריכה לכלול תנאי תשלום נוחים ושירות תחזוקה שתנאיו ברורים.

ליצירת קשר

ליצירת קשר

חייגו:
 054-4272002/04-9985856
eyalgate@zahav.net.il

או מלאו את פרטיכם בטופס הבא ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

דילוג לתוכן